Şile Tüvtürk Araç Muayene Randevu

By | Şubat 15, 2017

Şile Tüvtürk Araç Muayene Randevu Alma

Şile istasyonu sadece randevulu olarak hizmet vermektedir. Randevu almadan giderseniz aracınız muayene işlemine alınmaz.Şile Tüvtürk Araç Muayene Randevu İstasyonuna randevu saatinizde 15 dk erken giderek egzoz emisyon ölçümünü Tüvtürk istasyonunda yaptırabilirsiniz.
İstasyona gitmek istiyorsanız Şilede bulunan küçük sanayi sitesinin oraya gitmeniz gerekmektedir. Binek ve otomobil türü araçlar için muayene ücreti 200 ₺ kadardır.

Randevuya gitmeden önce aracınızın ruhsatını ve sigorta poliçenizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Aracınızda sizde basit kontroller yapabilirsiniz. Bu yaptığınız kontrollerde sorunları tespit ederek muayene öncesinde tamamlamanızda fayda var. İstasyona gitmeden önce aracınızın elektrik tüm aksamını basitçe kontrol edebilirsiniz. Ayrıca ön ve arka emniyet kemerlerinizin sağlam bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.

Motorunuzun ön kaputunu açarak motor ve bağlantılı boruları kontrol edin. Borular üzerinde ezik, çürük bulunmaması gerekir. Sızdırma yapan borular ciddi sorunlara yol açar, can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Motorda yağ kaçağı olmamalı. Ayrıca lastiklerinizi kontrol edebilirsiniz. Lastikler muayene işleminden geçmekte önemli bir unsurdur.

Yukarıdaki haritadan ilgili konumu kontrol edip, istasyona ilk defa giden vatandaşlarımız için yardımcı olacaktır.
Buraya randevu almak için tıklayınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir