Pendik TÜVTÜRK Randevu

By | Şubat 14, 2017

Pendik TÜVTÜRK  Randevu Araç Muayene İstasyonu

İstanbul Pendik’te yer alan Pendik TÜVTÜRK Randevu Araç Muayene İstasyonu yoğunluğuna ve işleyişine bakılırsa Anadolu yakasında gidilebilecek en iyi istasyonlardan biridir. İstasyonda yalnızca randevu alan araçların muayeneleri yapılmaktadır. Sizlere önerimiz muayene öncesinde randevu alıp o şekilde araç muayenesine gitmeniz. Dilerseniz Pendik TÜVTÜRK Araç Muayene Randevu linkine tıklayarak randevu sayfasına gidebilirsiniz. Randevu sayfasında yer alan formu doldurarak bizlere iletin. Çalışma arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçerek randevunuzu tamamlayacaktır.

Pendik TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Özellikleri

Pendik TÜVTÜRK İstasyonu 6 perondan oluşmaktadır. Egzoz gazı ve emisyon ölçümünüzü bu istasyonda yapabilirsiniz. İstasyon içerisinde bekleme salonu mevcuttur. Aynı zamanda kafeterya, bekleme salonu bulunan istasyonda erkek/bayan tuvaletleri de yer almaktadır. İnternet erişimi mevcuttur. Dilerseniz randevu saatinizi beklerken ve muayene esnasında bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Çalışma saatleri: Pazartesi ve Cumartesi günleri arasında 08.30-18.30 saatleri arasında hizmet veren istasyon Pazar günleri araç muayene hizmeti vermemektedir.

Pendik TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Adres Bilgileri

Adres:

pendik tüvtürk randevu

pendik tüvtürk randevu

Pendik TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Harita Bilgileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir