Nevşehir Tüvtürk Randevu

By | Ağustos 30, 2017

Nevşehir tüvtürk araç muayene istasyonu

Nevşehir Tüvtürk araç muayane istasyonu 3 peronlu olarak hizmet veren tüvtürk muayene istasyonudur.

Araç muayene istasyonuna gitmeden önce dikkat edilmesi gereken temmuz ayı itibari ile değiştirilen bazı dikkat edilmesi gereken husular şunlardır.

Kırık çatlak cam : kırık ve çatlak camlar önceden olduğu gibi hafif kusur olarak geçmemektedir görüşü engellemesi büyüklüğü küçüklüğü gbi kavramları dikkat etmeksizin camda bulunan kırık veya çatlak muayeneden geçememe sebeblerinden birisidir.

Gaz hortumu: lpg li araçların ruhsatta lpg ruhsatının olması ve ön camda aracın lpgli olduğunu belirten stikerib olmaması hafif kusur sayılmaktadır. Araçların gaz hortumlarının egzosdab en az 10 santimetre uzaktan geçmesi gerekmektedir. Bir diğer bakılan husus ise gaz hortumlarının spiralle sarılı olması muayenede ağır kusur sayılacağından aracın muayeneden geçmeme sebebidir. Aracın muayeneden geçebilmesi için spiralin söktürülerek yerine gaz hortumu saç ile kapatıldığı taktirdi araç muayene istasyonunda sorun yaşamayacaksınızdır.

Nevşehir tüvtürk araç muayene istasyonu merkezde olup ilçelere 15 dakika ila 60 dakika aralığında uzaklığa sahiptir.Tüvtürk Nevşehir Mobil Gezici araç muayene hizmetini randevulu olarak vermeye başlamıştır hangi tarihde hangi ilçede olduğu öğrenmek için danışmanlık hizmetimizi arayabilir bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. Aksaray Yolu No:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir