Kavaklı TÜVTÜRK Randevu

By | Şubat 14, 2017

Kavaklı TÜVTÜRK Randevu ve Danışmanlık Hizmetleri

Kavaklı TÜVTÜRK  Randevu Araç Muayene istasyonu son derece geniş bir alana sahip olup oldukça yoğun çalışan tesislerden biridir. Kavaklı araç muayene istasyonu yalnızca randevu alan araçların muayenesini yapmaktadır. Sizlere önerimiz bu tesise gitmeden önce araç muayene randevusu almanız. Kavaklı Tüvtürk Araç Muayene Randevu linkine tıklayarak sizde randevu alabilirsiniz. Formu doldurmanız durumunda görevli arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçerek randevunuzu tamamlayacaktır.

Kavaklı TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Özellikleri

6 perondan oluşan Kavaklı tesisi yalnızca randevu sistemi ile hizmet vermektedir.İstasyonda bekleme salonu mevcuttur.Randevu saatinizi beklerken ve araç muayeneniz yapılırken bu salonu kullanabilirsiniz.Ayrıca tesis içerisinde internet erişimi mevcuttur.Dilerseniz bu hizmetten yararlanabilir ve eksikleriniz olması durumunda tamamlayabilirsiniz.İstasyonda egzoz gazı ve emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cumartesi günleri 08.30-18.30 arasında araç muayene hizmeti veren tesis Pazar günleri Hizmet vermemektedir.

Kavaklı TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Adres Bilgileri

Adres:Kavaklı Mah. Selanik Cad. No:29, 34570 Silivri/İstanbul

Kavaklı tüvtürk randevu

Kavaklı tüvtürk randevu

Kavaklı TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Harita Bilgileri

One thought on “Kavaklı TÜVTÜRK Randevu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir