İstanbul Tüvtürk Randevu

By | Şubat 20, 2017

İSTANBUL TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

İstanbul tüvtürk Ocak 2017 itibari ile ülkemizde trafiğe kayıtlı yaklaşık 22 milyon araç bulunmaktadır. İstanbul %10 oranında araç bulunmayla lider illerden biri. İstanbul’da toplam İstanbul tüvtürk araç muayene istasyonu sayısı ise sadece 13. Araç muayene dönemleri göz önüne alınırsa her bir istasyona yüz binlerce araç düşmekte. Aklınızda oluşan tablo sizleri korkutmasın.

Araç muayene hizmetleri diğer illerde olduğu gibi İstanbul’da da yalnızca randevu ile yapılmaktadır. Bu şekilde bekleme derdi olmadan araç muayenesi yaptırmanız mümkün. Tek yapmanız gereken İstanbul Araç Muayene Randevu linkine tıklayarak formu doldurmak.Ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçerek randevu işlemlerinizi tamamlamanızda yardımcı olacaktır. Böylece sizlerde istediğiniz zaman beklemeden araç muayenenizi yaptırabileceksiniz.Her gün dilediğiniz saatte bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimiz 365 gün 24 saat kesintisiz devam etmektedir.

İstanbul tüvtürk

İstanbul tüvtürk

TÜVTÜRK araç muayene istasyonları Pazartesi-Cumartesi günleri 08.30-18.30 saatleri arasında araç muayene hizmeti vermektedir.Pazar günleri ise araç muayene hizmeti verilmemektedir.

Her bir TÜVTÜRK istasyonu egzoz gazı ve emisyon ölçümü yapılabilmektedir. Randevu saatinizden 15-20 dakika önce istasyona gelerek bu işlemlerinizi de tamamlayabilirsiniz. Muayene öncesinde varsa aracınızın bütün borçlarını ödeyiniz. HGS/OGS borcu dahil aracınızın muayenesinin tamamlanmasına engeldir. İlk yardım çantanızı bulundurmanız ve kontrol etmeniz gerekmektedir. Elektronik aksamınızı kontrol ettiriniz.

İstanbul ilinde bulunan istasyonlar ise şu şekilde;

Size en yakın istasyonu öğrenebilmek ve randevu alabilmek için bizimle iletişime geçin.

One thought on “İstanbul Tüvtürk Randevu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir