İnegöl Tüvtürk Randevu

By | Nisan 19, 2017

İnegöl Tüvtürk Randevu

İnegöl Tüvtürk Randevu Bursa ilindeki bu istasyon için randevunuzu sitemiz üzerinden 7/24 olarak sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Online müşteri temsilcilerimiz hem randevunuzu alacak hemde istasyona gelmeden önce yapılacak kontroller, hazırlanacak evraklar, yapılması gereken tüm her şey hakkında sizi bilgilendirecek hem de istasyonda yapmanız gerekenler ve uymanız gereken kuralları size hatırlatacak. Dilediğiniz sorunuzu müşteri temsilcimiz sizi aradığında sorabilirsiniz.

Aracım Muayene Tekrarına Kaldı. Ne yapmam gerekir ?

Eğer istasyona gittiniz ve aracınız muayene tekrarına kaldıysa, kaldığı eksiği düzeltmeniz gerekir. 1 ay içinde tekrar bizden ücretsiz randevu alarak aynı istasyona gidip ücret ödemeden aracınızı tekrar muayene ettirebilirsiniz. Aracınızın muayene tekrarına kalmaması için müşteri temsilcilerimizin hatırlatmalarını kontrol edin.

İnegöl Tüvtürk istasyonuna nasıl gidilir ? İnegöl istasyonu adresi

İnegöl Tüvtürk istasyonu Ankara – Bursa yolu 7. KM ‘de bulunmaktadır. İstasyona giderken sitemizde aşağıda bulunan haritadan akıllı telefonlarınız aracılığı ile yol tarifi alarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu istasyona randevu almak için ister telefondan arayarak isterseniz buraya tıklayarak online randevu formundan randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir