Gölbaşı TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu

By | Şubat 18, 2017

Gölbaşı TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu

Ankara Gölbaşı ilçesinin Oğulbey Mahallesinde yer alan Gölbaşı TÜVTÜRK istasyonu binek araç(otomobil) ve ağır vasıtaların muayenelerini gerçekleştirmektedir. Egzoz gazı ve emisyon ölçümü de yapan istasyon 6 perondan oluşmaktadır. Yola elverişlilik belgesi de verilen istasyonda işleyiş son derece hızlıdır. Şehirden biraz uzakta olması muayene için cazip bir istasyon haline getirmiş. Yalnızca randevulu hizmet vermekte olan Gölbaşı Araç Muayene istasyonuna randevu almak çok kolay.Gölbaşı Araç Muayene Randevu linkine tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurun. Çalışma arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçerek randevu işlemlerinizi tamamlayacak sizlerde randevunuzu almış olacaksınız.

gölbaşı tüvtürk

gölbaşı tüvtürk

Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Özellikleri

İstasyon 6 perondan oluşmakta ve içerisinde bekleme alanı bulunmaktadır.Bay-bayan wc’ler yer almaktadır.istasyon içerisinde internet erişimi mevcuttur.Dilerseniz randevu saatinizi beklerken ve muayene esnasında bu hizmetten de yararlanabilirsiniz. Gölbaşı TÜVTÜRK istasyonunda kafeterya hizmeti de verilmektedir.

Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Adres Bilgileri

Adres: Oğulbey Mah. 112981 Ada 1 Parsel Gölbaşı / Ankara

Adres Tarifi:  Gölbaşı şehir merkezinden Konya yoluna geçiniz. Ardından Oğulbey köy yolunu takip ediniz.Köy yolu üzerinde sola dönüş yapınız, istasyon gözükecektir.

Gölbaşı Araç Muayene İstasyonu Harita Bilgileri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir