Gemlik Tüvtürk Randevu

By | Nisan 14, 2017

Gemlik Tüvtürk Randevu

Gemlik Tüvtürk Randevu almak için sitemizden 7/24 yararlanabilirsiniz. Online Tüvtürk Araç Muayene Randevusu vermekteyiz. Dilerseniz telefondan dilerseniz de sitemizde bulunan araç muayene rezervasyon formunu doldurarak hızlı bir şekilde randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Gemlik Tüvtürk İstasyonu Adresi

Gemlik istasyonu Engürücük Köyü Gemlik Bursa ‘da bulunmaktadır. Gemlik cezaevine çok yakındır. Yaklaşık arası 2 km’dir. Serbest bölge köprülü kavşağından geçerek istasyona rahatca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz alt tarafta bulunan harita sayesinde tam olarak yerini tesbit edebilir, akıllı telefonunuzun GPS’i vasıtası ile adrese ulaşabilirsiniz.

Randevumu iptal ettirmek istiyorsam

Randevunuzu iptal ettirmek istiyorsanız yine bize telefondan veya online randevu formundan ulaşarak randevunuzu iptal ettirebilirsiniz.

İstasyona gitmeden önceki hazırlıklar nelerdir ?

Tüvtürk istasyonuna gitmeden önce ilk iş aracınızın borcunun olup olmadığını sorgulamanızdır. Bizlere başvurarak aracınızın borcunun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Aracınızın borcu varsa muayeneye kabul edilmeyecektir. Muayeneye giderken geçerli bir sigorta poliçeniz ve araç ruhsatınızı mutlaka yanınızda götürmelisiniz.

Buraya tıklayarak online Tüvtürk Araç Muayene alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir