Fethiye Tüvtürk Randevu

By | Nisan 3, 2017

Fethiye Tüvtürk Randevu

Fethiye Tüvtürk Randevu almak, araç muayene işleminizi hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Randevu sistemi olmayan yerlerde daima bir karışıklık ve uzun kuyruklar oluşmaktadır. Sistemimiz üzerinden randevu ve danışmanlık hizmeti alan bütün müşterilerimiz hizmetimizden son derece memnun kalmaktadırlar. Fethiye istasyonu yoğun çalışma yapmaktadır. Karaculha belediyesinin çok yakınında bulunan Fethiye Tüvtürk istasyonu 2 peronlu bir araç muayene istasyonudur.

Fethiye İstasyonuna Nasıl Randevu Alırım ?

Fethiye Tüvtürk istasyonuna sitemizde bulunan online randevu rezervasyon formunu doldurarak veya online 7/24 hizmet veren numaramızı tuşlayarak dilediğiniz yerden randevu alabilirsiniz.

Fethiye istasyonu Antalya Yolu üzerinde bulunmaktadır.

Yapacağımız diğer işlemler nelerdir ?

Muayeneye gitmeden öncelikle aracınızın varsa borcunu kapatmanız gerekmektedir. Geçerli bir trafik sigortası poliçenizin de bulunması gerekiyor. Daha sonra bizlere başvurarak randevu işleminizi tamamlayınız. Randevu işleminden sonra araç ruhsatınız, egzoz muayene kağıdınız ve trafik sigorta poliçenizle istasyona gelerek işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz istasyona gitmeden önce ve istasyona gittikten sonra yapacağınız işlemleri size detaylı olarak anlatacaktır.

Fethiye istasyonuna online randevu almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir