Esenyurt Tüvtürk Araç Muayene Randevu

By | Şubat 12, 2017

Esenyurt Tüvtürk Araç Muayene Randevu Alma Danışmanlık ve Rezervasyon Hizmetleri

Esenyurt araç muayene istasyonu oldukça yoğun çalışan istasyonlardan biridir.Yalnızca binek araç(otomobil) muayenesi yapılan istasyonda ağır vasıta (otobüs, kamyon, çekici, tanker, römork, yarı römork) muayenesi yapılmamaktadır.Araç muayeneleri yalnızca randevu yoluyla olup randevusuz araçların kabulü mümkün olmamaktadır.Bu yüzden randevu almadan araç muayenesine gitmemenizi öneriyoruz.Araç muayene istasyonundan randevu alma işlemlerinizi Esenler Tüvtürk Randevu adresinden gerçekleştirebilirsiniz.Randevu formunu doldurmanız halinde ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecek ve randevu işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Esenyurt Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Özellikleri

Esenyurt araç muayene istasyonu 6 peronlu bir muayene istasyonu olup muayene işlemleri oldukça hızlı işlemektedir.Randevu saatinizi beklemeniz için bekleme salonu bulunmaktadır.Araç muayeneleri için randevu almak zorunludur.Telefonla ve online olarak randevu almanız mümkündür.Ayrıca istasyonda egzoz gazı ve emisyon ölçümü yapılmaktadır.

Esenyurt Tüvtürk Muayene İstasyonu Adres Bilgileri

esenyurt araç muayene randevu alma

esenyurt araç muayene randevu

Adres:Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bul. No.31-33

Esenyurt / İSTANBUL

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi : 08:30-18:30 arasında hizmet verilmektedir.

Pazar günleri ise istasyon kapalı olup muayene hizmeti verilmemektedir.

Araç muayene randevusu aldım.Peki aracımda bulunması gereken ekipmanlar neler?

Esenyurt tüvtürk araç muayene randevu aldıysanız geriye eksikse ekipmanlarınızı tamamlamak, mevcut ise ekipmanlarınızı kontrol etmek kalıyor.Araç muayene esnasında bulundurmanız gereken ekipmanlar şu şekilde;

  • İlk Yardım Çantası

İlk yardım çantası aracınızda bulunması gereken bir ekipmandır.İlk yardım çantası bulunmayan araçlar muayeneden hafif kusurlu olarak geçmektedir.

  • Üçgen Reflektör

Tüm motorlu araçlarda 2 adet üçgen reflektör bulunması gerekmektedir.(motorsiklet ve motorlu bisikletler hariç) Üçgen reflektör bulunmaması durumunda aracınız hafif kusurlu olarak muayeneden geçmektedir.

  • Yangın Söndürme Tüpü

Tüm binek araçlarda muayene sırasında 1 adet 1 kg yangın söndürme tüpü bulunması gerekmektedir.Yangın söndürme tüpünüz varsa son kullanma tarihlerini kontrol ediniz.Yangın söndürme tüpü bulunmayan araçlar hafif kusurlu olarak muayeneden geçmektedir.

  • Stepne (yedek lastik)

Motosikletler ve lastik tekerlekli traktörler hariç bütün araçlarda her zaman kullanılabilir durumda stepne bulundurulması zorunludur.Stepne bulundurulmayan araçlar muayeneden hafif kusurlu olarak geçmektedir.

Muayene esnasında sıkıntı yaşamamanız için ek önerilerimiz de var.

Aracınızın farlarını ve sinyal lambalarını kontrol edin.

Aracınızın lastikleri eski ise değiştirin.Mevsime uygun lastikler tercih edin.

Aracınızın elektronik aksamında herhangi bir problem olmamasına dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir