Çiğli Tüvtürk Araç Muayene Randevu

By | Mart 13, 2017

Çiğli Tüvtürk Araç Muayene Randevu alma ve danışmanlık hizmetleri sitesi.

Çiğli istasyonu İzmir’in yoğun çalışan istasyonların başında gelir. Çiğli Araç Muayene istasyonu sadece randevulu olarak hizmet vermektedir. Randevu almadan istasyona gitmeyiniz. Egzoz emisyon ölçümünüzü istasyona 15 dk erken giderek kolayca yaptırabilirsiniz. Çiğli Tüvtürk Randevu almak istiyorsanız randevu formuna ulaşmak için burayı tıklayınız.

Randevu almadan önce aracınızın borcunu sorgulayın, ziraa borçlu araçlara sistem üzerinden online randevu verilememektedir. Böyle durumlarda randevunuz askıya alınır ve borcunuzu ödediğinizde müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevunuzu tekrar alabilirsiniz.

Aracınızda ilk yardım & trafik seti bulundurmanız sizin menfaatinizedir. Zorunlu değildir fakat aracınız hafif kusurlu olarak muayene işlemini başarı ile geçer.

Yukarıda çiğli istasyonunun krokisi bulunmaktadır. Akıllı telefonunuz ile üstüne tıklayarak navigasyon sayesinde yol tarifi alabilirsiniz. Çiğli istasyonu balatçık’ta bulunmaktadır. İstasyona gitmeden önce ruhsatınız, geçerli bir sigorta poliçeniz, araç lastik diş kalınlığınız ve buna benzer bazı şeylerin tamam olduğunu kontrol ediniz.

Çiğli istasyonu biliyorsunuz ki İzmirin en büyük istasyonları arasında bulunmaktadır. İşlemlerinizi hızlıca halletmek istiyorsanız bizden randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz randevu öncesinde ve sonrasında yapılacaklar hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Müşteri temsilcilerimize aklınızda araç muayenesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorunuz. İstasyona giderken yanınızda araç ruhsatı ve geçerli bir sigorta poliçeniz olduğundan mutlaka emin olunuz. Çiğli Tüvtürk istasyonunda ağır vasıta araçların muayenesi yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir