Bursa Kestel Tüvtürk Randevu

By | Nisan 3, 2017

Bursa Kestel Tüvtürk Randevu

Bursa Kestel Tüvtürk Randevu alma ve danışmanlık hizmetleri. Bursa Kestel istasyonu bir diğer adıyla Bursa Merkez istasyonu olarak geçmektedir. Bursa merkez’de bulunan bu istasyon çok peronludur. Ağır vasıta ve diğer tüm araçların araç muayenesi Kestel istasyonunda sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken bu istasyona randevu almaktır. Randevu alarak araç muayene işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç Muayene istasyonlarının yoğun çalışan bir çoğu sadece randevu sistemi ile araç muayene işlemi yapmaktadır. Kestel istasyonu da çok yoğun istasyonların başındadır.

Kestel istasyonu Bursa Ahmet Vefik Paşa Mahallesinde bulunmaktadır. Merkeze bağlı bir mahalledir. Gürsü sanayi sitesine oldukça yakındır. Ayrıca Tüvtürk Kestel istasyonu Gürsu adıyla da anılmaktadır.

Kestel Tüvtürk Randevu Nasıl Alınır ?

Kestel tüvtürk istasyonuna sitemiz üzerinden 7/24 online araç muayene randevu alabilirsiniz. Kestel istasyonu az öncede bahsettiğimiz gibi sadece randevulu hizmet vermektedir. Sitemizdeki bulunan online randevu formuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer bir alternatif olarak sitemizin üst kısmında bulunan numaradan da bize online olarak ulaşabilirsiniz.

Kestel istasyonu ulaşımı

Karmaşık adreslerden sıkıldıysanız altta bulunan haritamız sayesinde akıllı telefonunuz vasıtası ile istasyona yol tarifi alabilirsiniz.

Yukarıdaki haritada ahmet vefik paşa mahallesi muhtarlığına çok yakın olduğu görünmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir