Bornova TÜVTÜRK Randevu

By | Mart 13, 2017

Bornova TÜVTÜRK Randevu Hizmetleri

Bornova Tüvtürk araç muayene istasyonu İzmir’in en beğenilen istasyonlarının başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti yüksek olan istasyon Bornova merkeze yaklaşık 5 km. uzaklıkta yer almaktadır. İstasyonda yalnızca randevu alan müşterilere araç muayene hizmeti verilmektedir. Bu nedenle sizlere önerimiz randevu alarak araç muayenesine gitmeniz. Bornova Tüvtürk randevu almak için yukarıdaki muayene randevu formunu doldurarak ya da telefon aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişim kurarak randevu almanızı kolaylaştıracaktır.

Bornova Araç Muayene İstasyonu Özellikleri

İzmir Bornova araç muayene istasyonu Pazartesi-Cumartesi günleri 08.30-17.30 saatleri arasında araç muayene hizmeti vermektedir.Pazar günleri ise muayene hizmeti verilmemektedir.

İstasyon içerisinde sıranızı beklerken ve muayene esnasında kullanabilceğiniz bekleme alanları mevcuttur. Bay-bayan WC bulunan istasyonda ek olarak kafeterya ve internet erişim hizmeti de verilmektedir. Dilerseniz ilgili arkadaşlarla görüşerek bu hizmetlerden de yararlanabilirsniz.

Bornova Araç Muayene İstasyonu Adres Bilgileri

Adres: Evka 3 Mahallesi, No:, 127/23. Sk. No:7, 35050 Bornova/İzmir

Adres Tarifi: Ankara Caddesi üzerinden 2 km. ilerleyiniz. İstasyon yolun sağ kısmında yer almaktadır.

Bornova Araç Muayene İstasyonu Harita Bilgileri

Not: Bornova Tüvtürk istasyonunda egzoz gazı ve emisyon ölçümü de yapılmaktadır. Dilerseniz randevu saatinizden 15 dakika kadar önce giderek gerekli ölçümlerinizi de yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir