Ağrı Tüvtürk Araç Muayene

By | Ağustos 27, 2017

Ağrı tüvtürk araç muayene istasyonu sadece randevu sistemi ile çalışan istasyonlarımızdan biridir. Araç muayene istasyonumuza gelmeden randevu almanız gerekmektedir randevusuz araçlar muayene istasyonundan sıra alamamakla beraber muayene de yaptıramayacaklardır.

İstasyonumuz haftanın 6 günü 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet vermekte olup yoğunluk saatleri randevu sistemi ile çalıştığı için gün içerisinde her saate yayılmış bir vaziyettedir. Araç muayene istasyonuna muayene saatinizdan 15 dakika öncesinde gidip sıramatikden sıranızın alınması gerekmektedir araç muayene tahmini süresi 15 dakika ila 120 dakika aralığında sürmektedir. Tüvtürk istasyonlarında araç muayenesi yapılırken, ruhsat sahibi olması şartı aranmamaktadır. Aracınızı siz ya da farklı bir kişi muayene istasyonuna götürerek muayene ettirebilir. Ancak, yalnızca aracı getiren kişiye muayene bittikten sonra araç teslimi yapılmaktadır.

Tüvtürk Ağrı araç muayene istasyonuna gitmeden önce egzos gaz emisyon yaptırılması gerekmektedir ağrı tüvtürk araç muayene istasyonu içerisinde egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır dilerseniz ordada yaptırabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir